Používá technologii služby Blogger.

Skvělý projekt Click and Feed na pomoc zvířátkům v útulcích - úplně zdarma

Dnes bych vás chtěla upozornit :-) na jeden skvělý projekt, na který jsem narazila teprve nedávno.

Jde o pomoc zvířátkům v útulcích. Vždycky jsem chtěla a pořád chci v budoucnu pomáhat útulkům a zvířátkům v nich. Ale teď jsem našla jednoduchý způsob, kterým může pomáhat opravdu úplně každý, zabere to asi minutu a nemusíte do toho dávat vůbec svoje peníze. Je to úplně ZDARMA.


Hned jak jsem na tento projekt narazila, okamžitě jsem si ho zamilovala. Pokud byste taky rádi pomáhali zvířátkům, tak tento projekt je přesně tím pravým způsobem! Klikněte sem, koukněte na web, a začněte pomáhat.

Ve zkratce to spočívá v tom, že jedním klknutím na zelené tlačítko naplníte vždycky jednu misku třeba pro pejska z útulku. Každý klik tedy zajistí krmení jednomu zvířeti a ve spolupráci se značkou Brit se krmení nadělí všem útulkům, které to potřebují.

Taky útulky můžete samozřejmě podpořit i peněžní formou, pokud můžete, např. si můžete zakoupit nějaký výrobek v eshopu, který najdete zde >>> Mě se moc líbí třeba trička s nápisem Click and Feed. A ještě spoustu dalších způsobů, jen si projděte web a uvidíte ;-).

A pokud se vám klikání bude líbit můžete si nastavit automatické připomenutí na každý den do emailu, jako já.

Sabča

Žádné komentáře