Používá technologii služby Blogger.

Můj diář na tento rok a jak si organizuju časŽe mám tento rok diář od holek A cup of style, jsem už určitě někde psala. Teď ale tomuhle diáři chci věnovat celý článek, právě proto, že mě bude provázet celým tímto rokem. Používám ho ani ne týden a jsem každý den víc a víc nadšená. Od holek jsem měla diář i na rok 2017 a když jsem viděla tento, vyhrál to i na tento rok, i přesto že se mi jich líbí tolik a hodně jsem si vybírala (psala jsem o tom i článek, pokud ještě nemáte svůj ideální diář, koukněte sem >>>).

Jak vypadá diář uvnitř, můžete vidět i u holek na blogu a youtube, přesto jsem si řekla, že si nafotím svoje vlastní fotky a ukážu vám, jak se holkám diář povedl. Mě se tedy moc líbí spoustu zajímavých vychytávek, které by opravdu mohli pomoct k plnění předsevzetí (pokud si je dáváte). Já to s nimi mám tak, že kdykoli jsem si nějaké předsevzetí dala, nedopadlo to moc dobře, takže tento rok na to půjdu jinak. Už jsem o tom trošku psala, ale možná vám o tom ještě v jiném článku něco napíšu ;-).

Ale teď už k samotnému diáři a jak ho já sama využiju (nebo spíš už využívám). Vybrala jsem náhodně měsíc, na kterém Vám vše ukážu.Před každým měsícem, holky připravily nějaký motivační text s určitým tématem na daný měsíc. V květnu se to týká například odpočinku a vedle si můžete vypsat aktivity, které chcete v květnu dělat víc a u kterých si odpočinete. To je u mě třeba čtení ;-).

Potom tu je hned tento měsíční plánovač, který jsem využila na plánování článků na blog. Všimla jsem si, že tento plánovač používá hodně blogerek a já jsem ho měla vždycky ráda, takže tady vždycky najdu jaký článek a kdy publikuji. Snažím se přispívat pravidelně, ale někdy se stane, že buď není čas nebo jsem už moc unavená a to by ten článek nestál moc zato. Takže se snažím psát, co nejvíce to jde, ale teď jsem ještě obnovila můj druhý blog o knížkách, tak je toho ještě víc.

A protože mám teď dva blogy, tak si je od sebe odděluji barevně. Barvy jsem sladila s diářem, takže tento blog je označený zeleně a ten druhý modře.

U měsíčního plánovače je ještě habit tracker, což je takový plánovač, do kterého si napíšete činnost, kterou chcete během celého měsíce pravidelně vykonávat a odškrtáváte dny, kdy se vám to povedlo. Já tam mám třeba čtení, psaní – je to pro mě vlastně ještě rychlejší vidět, kolikrát za měsíc jsem napsala článek, recenzi, atd…Pak už jsou dvojstránky s jednotlivými týdny. Ty vypadají všechny stejně, jen design poznámek a „to do“ listu po stranách je pokaždé trošku jiný. S rozvržením týdenního plánovače jsem taky dost spokojená, důležité pro mě je, že mám na vše dost místa. Jak na naplánování práce a třeba schůzek na různé dny, tak i místo na poznámky, plus ještě místo na "to do" úkoly na celý týden, to mě hodně potěšilo.

Tady si taky vše odděluji dvěma barvičkami jako u blogů, akorát teď je zelená práce a modrá je všechno ostatní. Taky mě vždycky potěší, když najdu u nějakého dne malý vzkazík od holek, např. 12. ledna – Usmívej se, je krásný den :-).Dál už na konci měsíce je vždy takové měsíční shrnutí, kam si můžete napsat: Co se mi podařilo splnit z toho, co jsem si naplánovala, Co se mi nepodařilo splnit a proč, Co mi udělalo největší radost, Moje 3 nejlepší zážitky.

Úplně nakonec po každém měsíčním shrnutí najdete ještě další dvě stránky na poznámky, které mají taky vždycky trošku jiný design. Takže další místo na psaní, to je super ;-).

Tak jo, to je asi všechno k tomu, jak využívám tento diář a určitě by mě zajímalo, jaký diář máte vy a jak jste s ním zatím spokojení, tak pište.

Sabča

2 komentáře

  1. Jee děkujeme moc za krásný článek o diáři! Máme radost, že se ti líbí a věříme, že si s ním naplánuješ ten nejlepší rok! :*

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Není zač :) opravdu jsem si ho zamilovala a taky věřím, že s ním prožiju úžasný rok :* Děkuju za něj, jste skvělý!

      Vymazat