Používá technologii služby Blogger.

Krásný nový rok 2018...
Krásný nový rok! Doufám, že jste si Silvestr pořádně užili. A přeji vám:

abyste si konečně splnili váš sen (malý nebo velký, to je úplně jedno, prostě ten váš),
aby vám šlo všechno od ruky,  
aby se vám dařilo ve všech oblastech života,
abyste si užívali každou vteřinu naplno,
abyste byli zdraví,
abyste měli dostatek času na sebe,
abyste dělali co nejvíce toho, co vás baví,
abyste se co nejvíce smáli,
abyste trávili čas s těmi, co máte nejradši,
abyste byli v roce 2018 šťastní.

Nejdřív jsem vám chtěla napsat má novoroční předsevzetí, ale pak jsem si uvědomila, že vlastně žádná nemám. Nebo takhle, já vím, co chci, ale nechci si to nějak sepisovat a říkat tomu předsevzetí, protože vím, že bych je nikdy nesplnila. Letos jsem se rozhodla nechat to otevřené a prostě žít, tak jak to přijde a nelpět na žádném předsevzetí. Protože vždycky když jsem nějaké měla a nesplnila jsem ho (což bylo asi…pokaždé), tak jsem na sebe byla akorát naštvaná a zklamaná a to už nechci. Tentokrát to tedy zkusím jinak a pak Vám dám vědět, jak to jde ;-).

A schválně mi napište, jak to s předsevzetími máte vy. Dáváte si je? A pokud ano, dodržíte je? Nebo prostě jdete s proudem a neřešíte to? Dost by mě to zajímalo, tak pište.

Nakonec vám chci ještě moc poděkovat za to, že trávíte svůj čas s mými články. Moc si vážím každého čtenáře, který na můj blog přijde. Snažím se s vámi upřímně sdílet svůj život a inspirovat vás a tak doufám, že se mi to alespoň trošku daří a že vás to se mnou baví a bude bavit i v tomto roce ♥.

Mějte se moc krásně, mám vás ráda,

Sabča

2 komentáře

 1. S tým neplnením predsavzatí to poznám :P Tento rok som si však(asi prvý krát) naozaj spísala predsavzatia. Ale pri ich vymýšľaní som sa snažila byť čo najväčší realista.

  Viki Ceglédyová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je možná taky někdy můj problém, že si dám cíl, na který si dám třeba málo času nebo je prostě nemožný ho splnit a pak to tak taky vypadá, takže to je asi jedna z nejdůležitějších věcí při určování cílů, být realista ;-).

   Vymazat