Používá technologii služby Blogger.

Co jsem si oblíbila v prosinci 2017
Ahoj, konečně pro vás mám moje oblíbence za prosinec 2017 ;-). Už jsem se na ně chystala víckrát, ale chtěla jsem publikovat ještě jiné články, takže až teď přišli na řadu oblíbenci, (i když už je 20. ledna).

Některé moje oblíbence jsem dostala i pod stromeček, ale nepsala jsem článek Co jsem dostala pod stromeček, protože to psalo tolik lidí, že už se mi do toho nechtělo. Takže pokud vás to zajímá, něco vám ukážu v tomhle článku :-). A něco ještě uvidíte i v oblíbencích za leden. Ale teď už jdeme na ten prosinec!

Pyžamko

Tohle pyžamko jsem zrovna dostala pod stromeček a udělalo mi velkou radost! Je teploučký a tím, že je over size taky moc pohodlný. Je to značka Esmara z Lidlu a na fotce není vidět celé, protože se mi tam nevlezlo, tak jsme ho složili ;-), ale je docela dlouhé. 

Teplé ponožky

Ty jsem dostala taky pod stromeček a jsem za ně fakt ráda. Jsou opravdu hodně teplý, takže vážně zahřejí i v té největší zimě. Taky jsou z Lidlu – Esmara.

KošileJeště třetí věc, která je z Lidlu, a kterou jsem taky dostala pod stromeček ;-). Protože bílá košile je základ šatníku :-) a dá se hezky se vším kombinovat, tak jsem si ji moc přála mít. A taky je opravdu příjemná. Fotku jsem dala přímo z eshopu Lidlu, protože ta moje je teď hodně pomačkaná :-).

Pasta Mint Fresh (Mátová) – Himalaya Herbals

Už jsem psala, že pořád hledáme ideální pastu a hlavně přírodní, nejlépe veganskou. Tato sice není a mamce ani tahle nevyhovuje, já si s ní, ale čistím zuby nejradši, je dobrá i chuťově, je tak akorát pálivá a i druhý den mám po ní pocit vyčištěných zubů. Je 100% přírodní a barvička je světle zelená. Neobsahuje fluorid. Více si o ní přečtěte zde >>>

Café Santo Domingo - Induban Gourmet + Molido 

Nebudu se o této kávě z Dominikánské republiky moc rozepisovat, protože jsem o obou psala samostatné články, takže vás na ně přímo odkážu. O prvním druhu Induban Gourmet se dočtete tady >>> a o druhém Molido zase tady >>> Určitě doporučuji vyzkoušet!

Žvýkačky Peppersmith

Veganské žvýkačky jsem chtěla vyzkoušet už docela dlouho a dočkala jsem se. Ani nebyly tak drahé jako většina vegan žvýkaček :-)  Chuťově nepoznáte rozdíl od klasických žvýkaček, takže jsem ráda, protože jsem se bála, že budou třeba hnusný, ale jsou super! Jsou bez cukru, aspartamu, barviv a další. Více zde >>>

Krém Aloe Vera Topvet

Ještě jsem nikde myslím, nepsala, jak se starám o svoji pleť nebo spíš teď moc nestarám a hodně to flákám, ale tento krém využívám hlavně, když se objeví pupínky. Je super hlavně v tom, že když si s ním namažu obličej, tak pupínky většinou do druhého dne skoro úplně zmizí. A protože jsem měla v prosinci (to ještě i teď), docela dost pupínků, asi kvůli tomu stresu, ve kterým jsem 24 hodin 7 dní v týdnu, tak jsem krém hodně používala a pomáhá!

Click and Feed

Tohle není sice žádná věc, ale taky jsem o tom už psala článek. Určitě na něj koukněte, protože tento projekt je úžasný! Nestojí Vás to vůbec nic, a přesto můžete pomáhat. Článek najdete tady >>>

A to je za prosinec všechno ;-). Teď už se můžete pomalu těšit na lednové oblíbence, protože leden už je skoro u konce, ale slibuju, že ty dám na blog dřív, než na konci měsíce :-D.

Zatím se mějte krásně,

Sabča ♥

2 komentáře