Používá technologii služby Blogger.

Vánoční trhy: Brno vs. PrahaJednou z věcí, na kterou se vždycky hodně těším na Vánoce, jsou trhy. Vždycky jsme s mamkou chodili na brněnské, které jsou moc krásné a je tam spoustu skvělých prodejců, hlavně ruční výroba a všechny ty výrobky jsou moc hezké. Navíc v Brně jsou trhy asi na třech různých místech, takže výběr je opravdu velký.Minulý rok jsme ale měli možnost jít na trhy v Praze a ty nás až tak moc nenadchli. Čekali jsme, že budou ještě desetkrát lepší než ty v Brně, ale je to přesně naopak. Pražské trhy nás dost zklamali. Nabídka nic moc, samé jídlo, hlavně maso a výrobky skoro žádné a tak jsme rádi, že tento rok jsme byli zase jen v Brně. Ty jsou nej ;-). I když je pravda, že se mi líbili ještě trhy ve Vídni, z těch jsem byla taky moc nadšená. Příští rok bychom chtěli zajet třeba do Drážďan nebo tak...
(Vím, že spoustě lidem se trhy v Praze moc líbí, proto tohle berte jen jako můj názor, nic víc.)

A které jsou Vaše nejoblíbenější Vánoční trhy?

Sabča

2 komentáře

 1. Letos jsem byla pouze na těch trzích v Brně a vše mi přijde stejné. Nejlepší jsou zkrátka v zahraničí, jako je třeba Maďarsko :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že ve Vídni se mi líbilo moc, a chtěla bych kouknout i jinam, vím, že třeba v Drážďanech, Londýně, atd... jsou trhy mnohem hezčí a větší, než u nás, tak uvidíme :-)

   Vymazat