Používá technologii služby Blogger.

Recenze na pár produktů od Yves Rocher
Dnes pro Vás mám další mini recenzi na produkty Yves Rocher, které jsem si koupila už asi minulý měsíc. Občas ráda využiju nějaké slevy a nadbídky, které mi od Yves Rocher často chodí domů jako krásné kartičky. A tentokrát jsem je využila na tyhle produkty.


A co jsem tedy vyzkoušela tentokrát?

Rtěnku v tužce, odstín Rouge bordeaux (bordó), ze které jsem opravdu nadšená! Protože jsem ještě neměla rtěnku v tužce, říkala jsem si, že bych ji ráda vyzkoušela. Od Yves Rocher mám už rtěnku, o které jsem psala v jiné recenzi, a tu bych spíše přirovnala k balzámu na rty. Ale tahle tužka je úplně něco jiného. Hezky se s ní pracuje, na rtech je moc příjemná a myslím, že docela i vydrží. Určitě se chystám i na další odstíny!


Sprchový gel Mango a Koriandr – ten jsem dostala jako dárek k nákupu a mohla jsem si vybrat z různých druhů. Protože jsem se nemohla rozhodnout, nechala jsem výběr na mamce :-), a ta vybrala mango a koriandr. Podle mě je to zajímavá kombinace a vůně je moc příjemná. Hezky se roztírá a kůže je po něm jemná.

Jako další dáreček jsem dostala mini parfém So Elixir (5ml). Je to opravdu ženská vůně, která má v sobě esenci pačuli, jasmínu Sambac a výtažek z tonkového bobu. Zatím jsem ji zkoušela jen párkrát a myslím, že je super. Napište mi, co máte rádi od Yves Rocher vy?

Sabča ♥ 

2 komentáře