Používá technologii služby Blogger.

Recenze: Tužky na obočí a dáreček od Yves RocherDnes tu pro Vás mám další recenzi na pár produktů od Yves Rocher. Protože jsem měla narozeniny, Yves Rocher mi poslal slevový kupón, přes který jsem si mohla vybrat dáreček. A když už jsem tam byla, vzala jsem pro sebe a mamku ještě tužky na obočí.Pro sebe odstín č. 04 Brun. Je tmavší a sedí mi úplně perfektně. Maluje se s ní dobře, obočí vypadá skvěle a upraveně! A mamka si vybrala odstín č. 02 Cendré. Ten je světlejší, protože mamka je blondýnka. Možná je, ale až moc světlý. Tak si možná příště vybere o kapku tmavší.Celkově jsme ale s tužkami spokojené.

No a jako dáreček k narozeninám jsem dostala sprchový gel. Za chvíli už budu mít pěknou zásobu sprcháčů od Yves Rocher ;-). Tohle je vůně Meruňka a rozmarýn, která obsahuje taky gel z Aloe Vera. Je to ještě z letní limitované edice a voní moc zajímavě a příjemně. A asi si ho nechám opravdu až na léto, protože jak už jsem psala, mám od Yves Rocher i další sprchové gely, které se mi hodí na zimu víc. Například Mandarinku a koření, na kterou jsem psala recenzi tady >>>, a kterou jsem si moc zamilovala.

Ještě pro Vás mám napsanou další recenzi na produkty od Yves Rocher, ale ty si nechám zase na jindy (a určitě nebudou poslední).

Mějte se krásně,

Sabča

Žádné komentáře