Používá technologii služby Blogger.

Když je toho moc aneb Novinky - u mě i na bloguPopravdě je toho na mě moc. Ne až teď, ale už docela dlouho. Jen teď je toho ještě o něco víc a už mi to přerůstá přes hlavu. Proto taky už delší dobu nebyl žádný článek. Myslím, že to tak má občas každý, období, kdy toho má tolik, že neví kam dřív skočit a vůbec nic nestíhá. U mě je to spíš tak, že čím víc toho mám, tím míň toho udělám a hlavně! až moc přemýšlím. To je asi můj největší problém. A pak ani nespím a když už usnu zdají se mi hrozný sny.


Moc doufám, že už se pomalu alespoň pár věcí vyřeší, ale vím, že bez dalšího stresu se to prostě neobejde. Protože to jinak bohužel neumím. Když je toho moc nebo nejde všechno, tak jak bych si přála, jsem prostě ve stresu. I když mi třeba mamka řekne, že to není potřeba a že to stejně nepomůže (což vím), tak to bez toho nervování neumím.

Teď zrovna jsme s mamkou v situaci, která není ani jedné příjemná (a kdyby to tak byla jedna věc) a snažíme se s tím něco udělat, jak jen to jde, ale někdy nejde věci uspěchat, na to už jsme taky přišli a ne zrovna příjemně. Navíc k tomu všemu má mamka už dlouho zdravotní potíže :-(, tak si moc přeju, aby se mi už konečně uzdravila ♥.


No a v tomhle článku bych Vám chtěla ještě trošku přiblížit, co je u mě nového a hlavně jak to ovlivní blog. Protože jednou z největších novinek v mém životě (ze které se nervuju skoro nejvíc - je druhá v pořadí, hned po zdraví mojí maminky), je to že nastoupím do svojí úplně první práce. Není to úplně práce snů, nebudu vydělávat padesát tisíc měsíčně, ale je to práce, kterou teď opravdu potřebuju.

Což tedy znamená, že budu mít ještě mnohem míň času na blog. Ach jo. Někdy mám chuť psát jeden článek za druhým (a že mám o čem), ale někdy mám zas chvíle, kdy bych se na všechno nejradši vykašlala, všechno zrušila, nic nedělala a hotovo. To má asi taky občas každý. Ale je pravda, že jeden z mých největších snů je vydělávat si právě tímto blogem. Vím, že každý si o tom myslí svoje, ale já bych byla nejšťastnější, kdybych si mohla vydělávat tím, co mě nejvíc baví. Tak snad jednou se mi to podaří. Držte mi palce ♥.

No, a protože už nebudu mít asi tolik času na psaní článků, tak jsem si říkala, že bych vždycky na blog přidala alespoň jednou za čas takovou momentku, abych s Vámi udržovala kontakt. Fotku a popisek, tak jako na instagramu, který jsem právě zrušila (z více důvodů) a vždy by to bylo něco, co mě zrovna zaujalo, nějaký tip nebo cokoli z mého života, o co bych se s Vámi chtěla podělit, ale není to úplně na celý článek.

Tak jo, docela jsem se rozepsala, s tím jsem ani nepočítala, ale když písmenka chtěla, tak proč ne.

Mějte se moc krásně a napište mi, co si o momentkách myslíte! Díky :).

Sabča

Žádné komentáře