Používá technologii služby Blogger.

Wishlist: Knížky, které si chci přečíst do konce roku


Protože už je říjen a do konce tohoto roku zbývá už jen pár měsíců, rozhodla jsem se sepsat, jaké knížky bych si ještě tento rok chtěla přečíst. Mám jich na wishlistu šest, ale myslím, že jich nakonec bude ještě mnohem víc. Tyto jsou pro mě ale nejvíc důležité a chci si je přečíst už docela dlouho. Třeba Vás můj wishlist s knížkami, které si ještě tento rok chci přečíst, inspiruje a taky si nějakou přečtete ;-). A pokud už jste nějakou z těchto knížek četli, budu ráda, když mi napíšete do komentářů, jak se Vám líbily a jestli je doporučujete.Továrna na sny – Anie Songe

Myslím, že Anie Vám nemusím představovat. Její knížku už si chci přečíst docela dlouho, ale trošku jsem se zezačátku rozmýšlela, jestli je to knížka pro mě. Je pravda, že mám takové knížky (motivační, ze života) ráda a líbí se mi, že tohle bude ze života člověka, kterýho už nějakou dobu sleduju na facebooku a instagramu a je mi prostě sympatická.

Víš, že tě miluju? – Estelle Maskame

Tuhle knížku jsem objevila úplně náhodou a je to tentokrát smyšlený příběh. A přiznám se, že už si ani nepamatuju o čem přesně, četla jsem jen anotaci a hned jsem si řekla, že to je knížka pro mě. Ale víc nevím. Jen, že si ji chci přečíst ;-).

Čtyřhodinový pracovní týden – Tim Ferris

Už několikrát jsem si ji skoro koupila, ale vždycky jsem si to na poslední chvíli rozmyslela. Buď jsem si místo toho vybrala nějakou jinou knížku, nebo jsem si nebyla jistá, jestli to stojí za to. Protože takových knížek o podnikání a jak úspěšně podnikat, je už strašně moc a já jich už taky hodně přečetla a tak si říkám, jestli tam bude něco novýho. Ale pořád na ni myslím, takže si ji asi koupím, abych zahnala zvědavost.

Vegan v kondici – Brendan Brazier

Tohle je jediná knížka, kterou už mám doma. Máme ji už od Vánoc, a ještě jsem se nedostala k tomu, abych si ji přečetla. Takže asi bude na řadě první :). Jak asi vyplývá z názvu je o veganství a vypadá to, že je tam spoustu tipů, rad a taky receptů, tak jsem zvědavá, jak se mi bude líbit.

Sama sobě šéfem – Alexandra John

S touto knížkou je to vlastně to stejné jako u Čtyřhodinového pracovního týdne. Opět je o podnikání, je napsaná hlavně pro ženy a mělo by tam být spousta tipů a rad, jak začít úspěšně podnikat. Líbí se mi, že je kniha napsaná pro Česko, protože v těch amerických knížkách se samozřejmě zaměřují na Ameriku a to nám tady moc nepomůže. Jinak, autorka taky vytvořila stejnojmenný kurz.

Love x Style x Life - Garance Doré

Poslední knížka na mém wishlistu je od módní blogerky, kterou určitě taky znáte. Její knížka vyšla už v roce 2015, ale více jsem si jí začala všímat až teď. Téma je asi jasné – láska, styl, život. Už jsem do ní nedávno koukala v knihkupectví a moc mě zaujala. A to jsem koukala jen na větší nápisy a fotky – a ty byly tak moc hezké!

To jsou tedy všechny knížky z mého wishlistu a doufám, že se mi podaří si je opravdu všechny do konce roku přečíst. Tak mi držte palce a mějte se krásně,

Sabča

Žádné komentáře