Používá technologii služby Blogger.

Co jsem dostala k svátku ♥
Krásnou neděli! Dnes mám svátek, a protože jsem dostala moc krásné věcičky, říkala jsem si, že bych se o to s Vámi podělila ♥. Původně jsem se měla jmenovat Sára, ale v době kdy jsem se měla narodit, zrovna běžel v televizi pořad se Sabinou Laurinovou a protože mamka na něj koukala, jméno se jí zalíbilo a jsem Sabina :-). V tento den jsem vlastně měla mít už narozeniny, ale asi jsem si řekla, že by bylo blbý mít svátek i narozeniny v jeden den a tak jsem svoje narození posunula o další tři dny. Na 25. října. Ale, o tom jindy.


Takže, co jsem dostala k dnešnímu svátku? Čtěte dál a dozvíte se to ;-).

Od mojí maminkyjsem dostala skvělý motivační diář od holek A cup of style. Mám od nich diář i na tento rok a musím říct, že na ten příští se jim povedl ještě víc a jsem moc ráda, že ho mám. Napíšu Vám o něm ještě něco víc v jiném článku, ale už teď jsem z něj opravdu nadšená a nemůžu se dočkat, až ho začnu používat!

A k tomu jsem ještě dostala moji nejoblíbenější čokoládu Merci – marcipánovou. Mňam… Snažila jsem se si ji šetřit, aby mi vydržela, co nejdéle, ale hádejte, jak to nakonec dopadlo? Myslím, že to všichni víme :-D.

K tomu jsem dostala krásné náušničky Swarovski s modrými kamínky. Moc se těším, až si je vezmu někam ven, protože jsou opravdu super! 


A k tomu taky jednu růžovou růžičku ;-). Děkuji všem za dárečky ♥

Sabi

Žádné komentáře