Používá technologii služby Blogger.

Weekend relaxDnešní propršený den, přímo zve k tomu, abychom celý den byli zachumlaní do peřin a lenošili. Ať už jen tak nebo třeba s nějakou dobrou knížkou (nebo filmem) a teplým čajem a protože je víkend, můžeme si to pořádně užít! Já mám totiž takové počasí moc ráda, takže nejen, že čtu svojí oblíbenou knížku, hezky zachumlaná do svýho oblíbenýho župánku, ale taky jsem dostala chuť napsat pro Vás tento článek ;-). Tohle počasí mě totiž dost inspiruje…


Zrovna pro Vás chystám podzimní wishlist, a myslím, že v tom zimním budu mít asi kožich. Jsem totiž hodně zimomřivá a už teď dost mrznu. Je Vám taky taková zima nebo jste otužilí? 

Já si teď pomáhám hlavně těmi čaji a můj nový oblíbený je právě z Alberta Bio ovocný čaj, ve kterém je spoustu dobrých věcí (květ ibišku, šípek, jablečná dužina, citrónová kůra, pomerančová kůra, skořice massala (skořice, zázvor, kardamon, hřebíček, pepř černý), přírodní citrónové aroma), a voní jako takový ten Vánoční . Jinak taky hodně pijeme s mamkou Rakytníkový s yzopem od Apotheke, ve kterém je ještě šípek a ostružinový list, a ten taky není špatný. Začali jsme ho pít hlavně proto, že podporuje obranyschopnost.


A co si dnes přečíst? Pokud nevíte po jaké knížce sáhnout, když jsou takové propršené dny, určitě můžu doporučit Moře klidu od Katji Millay, ve které najdete trošku sluníčka nebo knížky od K. A. Tucker, její styl mám opravdu ráda, ať už sérii Deset malých nadechnutí nebo Burying water, která zatím nevyšla v češtině, ale opravdu stojí za přečtení! Napište mi, jaké jsou Vaše oblíbené knížky, ráda se inspiruji! 

Takže tento víkend je ve znamení odpočinku, dobrých čajů a zajímavých knížek!

Užijte si ho,
Sabča

Žádné komentáře