Používá technologii služby Blogger.

Jak to mám s tou přírodou
Dnes jsem se rozhodla pro vás napsat něco o tom, jak se pomalu, ale jistě dávám čím dál více na „přírodu.“ A to jak v kosmetice, tak v jídle a snad i v oblečení (určitě žádná kůže).


Vlastně už od mala jsem vegetariánka a nejen proto, že prostě nechci jíst zvířátka, ale taky že mi nikdy maso ani nechutnalo, možná jsem podvědomě tušila, že to není správné… Postupem času se ke mně přidala i mamka a nakonec se rozhodla postoupit i dál a stala se před rokem a půl vegankou. Postupně jsem objevovala, co všechno se dá jíst ve veganské verzi a zjistila jsem, že to není až tak odlišné od toho, jak jsem jedla doteď. Takže se mi to taky zalíbilo a teď se přidávám já k mamce a snažím se jíst vegansky taky.

A protože veganský životní styl se nám tak líbí, hledáme a zkoušíme spoustu (nejen) kosmetiky, která je taky veganská. Veganských značek, které netestují své výrobky na zvířatech a jsou opravdu super, jsme už pár našli, ale některé jsou více dostupné i cenově a některé jsou dražší. Pokud vás tohle téma více zajímá, chystám se pro vás psát recenze na různou přírodní (nejlépe veganskou) kosmetiku.

V poslední době se mi moc zalíbila například kosmetika Yves Rocher, která sice není veganská, ale z většiny přírodní je. Taky mám ráda Alverde, kterou určitě znáte taky. Dá se koupit v každém DMku a cenově si ji může dovolit skoro každý. Alverde akorát bohužel testuje na zvířatech, a proto hledáme a testujeme další značky, o kterých se brzy dozvíte na blogu.

Hledáme produkty, které budou 100% veganské a zároveň netestované. Pokud o takové značce víte, určitě mi napište do komentářů.

A zatím se mějte moc hezky,
Sabča ♥

Žádné komentáře