Používá technologii služby Blogger.

7 důvodů, proč miluju podzim

Free stock photo of blur, leaves, autumn, fall


Ani nevíte, jak jsem nadšená, že už pomalu začíná (spíš už začal) podzim! Podzim a zima je prostě moje nejoblíbenější období. V tomto článku s Vámi chci sdílet, co miluju na podzimu úplně nejvíc (kromě barviček) ;-) a třeba nasbíráte inspiraci, jak si ten podzim více užít, zvlášť pokud máte radši jaro a léto. 

  
1. Podzimní vzduch
Jedna z prvních věcí, kterou na podzimu miluju úplně nejvíc je právě podzimní (studený) vzduch. Vím, že většina to má přesně naopak, ale já prostě miluju tu vůni podzimu a dělá mi to moc dobře

2. Barvy!
Barvy spadaného listí a vlastně i to padající listí, je pro mě jedna z nejzajímavějších věcí na podzimu. Je skvělý, jak se ta příroda krásně zbarví do všech těch barviček a když jdu někde venku a kolem mě padá spoustu barevného listí, moc si to užívám.

3. Zachumlání se do deky s dobrou knížkou
Samozřejmě jako správná knihomolka, miluju ty večery, kdy se můžu zabalit do deky nebo v mém případě hlavně do super teplýho župánku a užít si pohodu s nějakou dobrou knížečkou. To je něco na co se vždycky celý den těším a právě proto, je super, že na podzim jsou dřívější večery!

4. Svíčky
Voňavé svíčky k podzimu prostě patří. S mojí mamkouvždycky pálíme jednu svíčku za druhou a dodává to takovou krásnou podzimní-zimní atmosféru. Mám ráda hodně voňavé svíčky, nejvíce vanilku, skořici a pomeranč a další „vánoční“ vůně. Takže když si k té dobré knížce, ještě zapálím svíčku a uvařím teplý čaj, je to ideální večer.


5. Čaje
Čaje. Bylinkový i ovocný pijeme vlastně celý rok, ale na podzim a zimu samozřejmě nejvíce a opravdu ve velkém ;-). Zahřejí a vytvoří ještě více právě tu podzimní atmosféru, kterou miluju. Mamka zrovna nakoupila spoustu nových čajíčků, které teď zkoušíme a je tam opravdu hodně nových příchutí, které jsme ještě neměli, a tak si to moc užíváme a čaje nám prostě dělají dobře.
 

6. Po podzimu je zima :-)
        Vlastně asi i proto si ten podzim tolik užívám. Předchází zimě a Vánocům! A kdyby byl tento rok i sníh, byla bych úplně nejšťastnější.
      
        7. Narozeniny ;-)
To je pro mě takový bonus na závěr ;-). Narozeniny mám na konci října a podzim je už v plném proudu a tak možná i proto ho mám tak ráda.

Tohle byli tedy asi ty hlavní důvody, proč miluju podzim a celý rok se na něj vždycky těším ;-). Je to prostě kouzelné období, které si moc užívám!

A tak pro Vás ještě chystám svůj podzimní wishlist, ve kterém Vám ukážu nějaké podzimní věcičky, které bych si ráda koupila.

A jaké je Vaše nejoblíbenější období? A co na něm milujete nejvíce?  Napište mi do komentářů…

Mějte se hezky a užívejte si podzim,
Sabča

Žádné komentáře