Používá technologii služby Blogger.

Podnikání z pláže | Recenze


Dnes vám chci představit skvělou knížku od Stáni Mrázkové –Podnikání z pláže. Co to je? O tom se dočtete v této knížce, kterou napsala pravá plážová podnikatelka :-).


Stáňa je také autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a projektu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. (Více o Stáni najdete na jejím osobním blogu: www.stanislavamrazkova.cz)
Tato knížka vám ukáže, že si můžete splnit své sny, ať už jsou jakékoli. Že můžete dělat, co vás baví a žít přesně takový život, jaký chcete. Protože plážové podnikání je hlavně o svobodě a finanční nezávislosti.

kniha-mala.png
Stáňa v první části knížky popisuje svůj příběh a svoji cestu na její pláž, k jejímu vysněnému životu. Ukazuje, že - jak sama říká, - podnikání z pláže je styl života, který je dnes díky internetu dostupný opravdu pro každého.

O čem je tedy celé to podnikání z pláže? :-) Je to způsob podnikání přes internet. To je vlastně to nejdůležitější co k tomu potřebujete. A určitě se kvůli tomu nemusíte nutně stěhovat na pláž. I když, proč ne? Jde o to, abyste si našli tu svoji pláž, což může být klidně (i když to zní třeba divně) i chatka uprostřed hor.

Plážové podnikání je o tom, že vytvoříte nějaký produkt (např. eBook) a potom si díky chytrým aplikacím nastavíte vše tak, aby si lidé mohli váš produkt kupovat i bez toho, že byste u toho museli být. Vše se tedy děje automaticky i bez vás. A právě díky tomu, máte tu svobodu a pasivní příjem ;-). Více o tom jak to udělat zjistíte v knížce, a třeba i ve Stániných kurzech.

Knížka je plná inspirace, rad a tipů nejen o podnikání z pláže. Najdete tam také různé tipy na cestování, příběhy dalších nejen plážových podnikatelů a jaké první kroky můžete už teď udělat pro vaše vlastní podnikání z pláže,abyste mohli vydělávat, ať už jste kdekoli (a kdykoli).  

Pokud si tedy chcete plnit své sny každý den, chcete nějak změnit svůj život nebo už nějakou dobu přemýšlíte nad změnou zaměstnání anebo chcete začít podnikat a dělat konečně co vás baví, tak tato knížka je rozhodně pro vás ta pravá!

Pokud vás knížka zaujala, více se o ní dozvíte tady >>>

Ať vás knížka inspiruje a třeba i pomůže k vašemu podnikání z pláže a vysněnému životu ;-).
-        Sabča

Žádné komentáře