Používá technologii služby Blogger.

Diáře, se kterými vás bude plánování bavit


V poslední době jsem narazila na spoustu krásných diářů, a i když už je duben, možná vám i tak pomůže tento článek, ve kterém vám ukážu, jaké hezké diáře jsem objevila :-).


Na internetu najdete spoustu tipů, jak správně plánovat čas a já myslím, že jednou z těch nejdůležitějších věcí, které jsou k tomu potřeba, je ten správný diář.

A protože každý má jinou představu o tom pravém diáři pro něj, tak je skvělé, že dnes už jich je na trhu tolik, že si může vybrat opravdu každý :-). A pokud jste si ještě stále nevybrali a nevíte, který diář bude pro vás ten pravý na rok 2017, tak tady mám pro vás čtyři tipy. 

4 diáře, se kterými vás bude plánování bavit!

1. Motivační diář od A Cup of StyleTohle je práce dvou sester, které se rozhodly udělat si vlastní diář, který bude přesně podle jejich představ. Tento motivační diář je skvělý v tom, že před každým měsícem holky mají připravený nějaký motivační text a po každém měsíci jsou tam připraveny různé otázky pro zhodnocení daného měsíce. Také se mi líbí, že jsou v diáři různé druhy plánovačů i celkově jeho styl. Diář má jemný, čistý vzhled, jak vevnitř tak zvenku (obálka se mi moc líbí) a je ve formátu A5.

A protože holky navíc pravidelně sleduji na jejich youtube kanálu a také čtu články na jejich blogu, tak jsem tento diář dostala pod stromeček J a můžu ho jedině doporučit.

2. Diář Magicky ženská – Michala Měřínská


Autorka stejnojmenné knihy a kurzu, o které vám určitě ještě napíšu, vytvořila diář, který je určený pro ženy, které už nechtějí zapomínat na sebe a svou krásu. Diář je nedatovaný, takže si jej můžete koupit klidně i v průběhu roku a je upravený tak, aby den co den ženám ukazoval, že jsou na prvním místě a že na sebe nemají zapomínat. A navíc na konci každého měsíce jsou krásné mandalky k vymalování a v průběhu celého diáře různé motivační texty.

Takže pokud chcete nějakou inspiraci, motivaci a nakopnutí k tomu, abyste se o sebe konečně začala starat každý den, tak si kupte tento diář…

3. Designové organizéryOpět od dvou kamarádek, které hledali svůj ideální diář, ale nemohli žádný najít a tak se rozhodli, že si vyrobí vlastní. Holky mají připravených několik designůa všechny jsou skvělé. Obzvlášť AQUARELLE, ale vlastně úplně všechny:-). Organizéry mají různé „to do“ listy, prostor pro poznámky, adresářa u AQUARELLE také na každé dva měsíce jiný design. Je v kroužkové vazbě, ve formátu A5. A je také v nedatované verzi.

Tyto diáře jsou opravdu vymakané a jsem z nich nadšená!

4. Momenteeczech


Tento diář je opravdu úžasný! Je přizpůsobivý, jeho design je taky skvělý – hravý, inspirující, uvnitř jsou skvělé citáty a motivační texty, různé oddělovače, obrázky a spoustu dalšího. A možná vás také zaujme, že je vyrobený tak, že se dají různě odebírat a zase vkládat zpět listy a tak můžete nosit v kabelce třeba jen aktuální měsíc a další tam potom přidat. Také si můžete psát různé měsíční cíle, „to do“ listy, kreslit si do něj, lepit do něj různými lepítky, atd… Tento diář prostě nabízí spoustu možností!

A musím říct, že jeho cena je sice trošku vyšší, ale určitě stojí za to a prožijete s ním super rok 2017 :-).

PS: Momenteeczech je nově i na devět měsíců, tedy od dubna do prosince. Tak, to byly čtyři super diáře, se kterými vás bude určitě plánování bavit a užijete si s ním skvělý rok. Věřím, že se vám líbí a třeba si nějaký z nich vyberete…


Sabča

Žádné komentáře