Používá technologii služby Blogger.

Buďte i vy magicky ženská | Recenze foto: z blogu Míši Měřínské

Je pro vás vaše krása důležitá? Staráte se o sebe rády nebo na sebe zapomínáte? Baví vás se líčit a hezky oblékat nebo na sebe každé ráno v rychlosti jen něco hodíte? Děláte si čas jen sama pro sebe a užíváte si svoji krásu? Nebo si myslíte, že je to jen něco povrchního a nedůležitého?
Ať už jste si odpověděla na tyto otázky jakkoli, rozhodně vám doporučuji magickou knihu od Míši Měřínské – Magicky ženská! Dozvíte se v ní spoustu informací nejen o tom, jak pracovat se svými (negativními) myšlenkami o vaší kráse, jak si užít rande sama se sebou nebo proč je důležité se o sebe a svoji krásu starat, ale také jak se hezky a vkusně líčit a oblékat, tak abyste podtrhla svoji přirozenou krásu, a abyste ji zářila do světa.

A pokud budete číst i mezi řádky této skvělé knížky, pochopíte, proč není povrchní, když se o sebe staráme a je pro nás naše krása důležitá. A hlavně pochopíte, že krásná opravdu jste! Že to není jen o líčení a oblékání, i když i to je důležité. Že je potřeba spojit tu naši vnitřní krásu s tou vnější…

Díky této knížce a dalším článkům na blogu Míši, jsem si uvědomila, že moje krása je pro mě důležitá a hlavně, že mě opravdu starat se o sebe, baví. A není nic lepšího než kouknout na sebe do zrcadla a cítit se opravdu dobře a krásně :-).

Tato knížka je zkrátka pro všechny z vás, které toužíte být krásné a magicky ženské. Takže pokud cítíte, že by vám mohla pomoci a posunout vás dále, určitě neváhejte a přečtěte si ji ;-).
Věřím, že vás bude bavit stejně jako mě a najdete v ní spoustu inspirace.


A kdo je Michala Měřínská?

Míša je make-up artistka a stylistka a provází ženy světem vědomé ženské krásy. Ukazuje ženám jak spojit naši vnější krásu s tou vnitřní. Je autorkou také několika eBooků o líčení a oblékání a online kurzu Magicky ženská.


Mějte se krásně a užijte si čtení ♥ 

Sabča

Žádné komentáře