Používá technologii služby Blogger.

5 inspirativních citátů (č.4 je můj nejoblíbenější)


Citáty mám moc ráda. Inspirují mě, ale taky mě nakopnou a někdy i rozesmějí a mám spoustu těch oblíbených, a tak jsem se rozhodla o pár z nich s vámi podělit. Dnes pro vás mám tedy 5 citátů, které mě v poslední době inspirují nejvíce (i když se to dost často mění :-)). Tak si je užijte!
1    


1. Pokud máte pocit, že vám nic nejde a jste úplně k ničemu, tak tento citát je přesně pro vás. A není to jen citát, je to pravda. Takové pocity má totiž občas snad každý a někdy může být cesta k úspěchu dlouhá, ale stojí určitě za to. A taky už vím, že úspěšný může být opravdu každý. Dokonce i vy.
  

2. A když už jsem psala o té cestě, tak tento citát nebo spíš přísloví, to říká úplně přesně. Pokud chcete být opravdu úspěšní a žít takový život, jaký chcete, musíte udělat ten první krok. Potom se ty další vyjasní po cestě. Protože pokud budete stát na místě a budete čekat na ten správný čas nebo až uvidíte celou tu cestu, tak byste se taky nemuseli dočkat a možná byste nikdy nevykročili. Takže udělejte ten první krok a uvidíte, že budete sami překvapení.
 

3. Tento citát snad ani nemusím okecávat. Je to vlastnějednoduché. Pokud si chcete začít plnit své sny, změnit svůj život, tak je proto třeba něco udělat. Ale něco, co jste ještě neudělali, jedině to vás totiž posune dál. Je jasné, že když chcete něco změnit ve svém životě, musíte udělat něco, co jste doteď nedělali, protože pokud byste teď byli se svým životem spokojení, nic měnit nemusíte. Ale pokud nejste, je jasné, že je třeba něco udělat jinak.


4. Tento je opravdu můj nejoblíbenější! Když jsem si ho přečetla poprvé, říkala jsem si, že to je přesně ono. Vystihuje přesně to, že máme být opravdu sami sebou a nesnažit se být nikým jiným, protože každý jsmeoriginál. I když bohužel často se lidé snaží dělat ze sebe právě kopii někoho jiného. Nikdy to samozřejmě nejde úplně, ale lidi se o to hodně snaží. Protože si myslí, že nejsou dost dobří takový, jací jsou. To ale není pravda, a myslím, že je vážně škoda, že neukážeme světu, jak jsme originální.
    


5. Tak to můžu jedině potvrdit. Na tento citát jsem narazila teprve nedávno, ale rozhodně souhlasím. Je jasné, že přemýšlením nad nějakým nápadem nic nezrealizujete. To jedině prací. A pokud například podnikáte a potřebujete být kreativní, třeba při práci na nějakém projektu, víte o čem mluvím. Vždycky je důležité na každém projektu pořádně pracovat (potom co ho vymyslíte), aby opravdu stál za to. A té „dřiny“ je vždy více, než „inspirace“ :-).

Tak jak se líbí vám těchto 5 citátů? Inspirovali vás? Nebo máte nějaké vlastní, o které byste se chtěli podělit? Budu moc ráda, když mi napíšete do komentářů, ty vaše oblíbené.

Sabča

Žádné komentáře